سلام، به جوتیکو خوش آمدید!

دلایل اعتماد به جوتیکو چیست؟

به نظر نمی رسد کسی این روزها خرید اینترنتی انجام دهد، ولی چیزی از نماد اعتماد الکترونیکی نداند، وبسایت فروشگاه آنلاین کفش جوتیکو از وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دریافت نموده است، تا شما عزیزان با اطمینان خاطر خرید نمایید. ضمنا جوتیکو موفق به دریافت نماد ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال نیز شده است. برای مشاهده میتوانید به پایین وبسایت مراجعه نمایید.

————————————–

چرا قیمت ها نسبت به سایر فروشگاه ها بسیار پایین تر است؟

با توجه به اینکه جوتیکو مستقیما با تامین کنندگان اصلی محصولات کفش در ایران در ارتباط است، سعی نموده تا با حفظ کیفیت محصولات، قیمت را نیز در حد معقولی حفظ نموده و با سود بسیار کمتری نسبت به فروشگاه های دیگر ایران (وبسایت های معتبر در ایران) به فروش برساند.

————————————–

روش های پرداخت چگونه است؟

پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام می شود، یعنی بعد از انتخاب کفش مورد نظر و طی کردن مراحل تسویه حساب، اتوماتیک به سمت درگاه پرداخت هدایت خواهید شد که با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود و رمز دوم یا جدیدا همان رمز پویا قادر به پرداخت هستید. دوستانی که با خرید آنلاین آشنایی کامل ندارند می توانند به شماره 09374953596 در اپلیکیشن واتساپ پیام دهند و شماره کارت بانکی دریافت کرده تا مبلغ را کارت به کارت نمایند. تمام سفارش ها بعد از پرداخت ثبت شده و آماده ارسال می شوند.

————————————–